Školu mám rada tak prvé dva týždne

Autor: Hana Chmelíková | 7.9.2005 o 18:06 | Karma článku: 4,18 | Prečítané:  1348x

Dnes sa tu potrebujem prefiltrovať a prevetrať si hlavu. Moja mamina by síce povedala, že ju resetujem dennodenne „žbrílaním“ po vonku, ale to nie je ono. Trochu mi chýbalo toto tu, hlavne vášnivé diskusie pri niektorých mojich článkoch, kde sa rozobralo všetko od mojej osoby po chýbajúcu čiarku. A aj mejlová schránka mi zíva prázdnotou. No, tak ale ja som sa chcela vlastne len posťažovať.

Nikdy som nebola oduševnená študentka a už vôbec nemôžem povedať, že by ma to bavilo. Ale ako tak začína každý jeden školský rok, či už som mala nastúpiť na základnú, na strednú alebo na vysokú, vždy som sa strašne tešila. Nové zošity, perá, peračníky a samozrejme tašky školské. To úzko súvisí s mojou papiernictvofíliou a úchylkou na tašky a kabelky.

Tak som nahodila najlepšie handry a hor sa do školy. Toto bola menšia neoficiálna súťaž medzi nami babami. Tento rok, prvý školský deň sme sa aj kvôli tomu dostavili do mesta, lebo veď sa skôr končilo a všetci vbehli do ulíc v tom najlepšom, čo skriňa dala. Prehliadka zadarmo. Nepreháňam.

A konečne sa dostávam k tomu, čo som si školským nadšením vyrobila. PRIHLÁSILA SOM SA NA PREDMET, VĎAKA KTORÉMU BUDEM MAŤ 5 HODÍN TÝŽDENNE VIAC!!!!!!!!! TRI ROKY!!!!!! Síce mi hodí štátnice z angličtiny ak Pánboh dá..... Ach, uplietla som si na seba bič.

Ale keď som zmaturovala....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár šéfredaktorky Beaty Balogovej

Vďaka patrí zodpovedným, ale to najťažšie nás len čaká

V tieto dni neplatia kategórie politickej odmeny alebo odplaty.

Policajný funkcionár Pakši sa priznal a chce spolupracovať

Rozhodovať budú aj o väzbe pre Dušana Kováčika.


Už ste čítali?